Včerajšie vyučovanie sa nieslo v duchu osláv Dňa Zeme 🌍
Na úvod sme si v triedach vytvorili pojmové mapy, vďaka ktorým sme si spoločne priblížili význam ochrany našej planéty. Následne sme pokračovali pracovnými listami zo slovenského jazyka a matematiky, ktoré boli tematicky zamerané práve na Deň Zeme.
Svoju kreativitu sme rozvíjali aj na výtvarnej výchove, kde vznikli krásne výtvory, ktoré teraz zdobia našu nástenku. V rámci telesnej výchovy sme si zahrali zábavnú hru zameranú na separovanie odpadu a uvedomili sme si, aké dôležité je správne triedenie.
Pozreli sme si aj náučné video a overili si svoje vedomosti v kvíze. Na záver sme si na školskom dvore spoločne nakreslili zemeguľu ako symbol úcty k našej planéte.
Bol to deň plný učenia, zábavy a uvedomenia si, že aj malé kroky môžu prispieť k veľkým zmenám 💚